Szkolenia zamknięte

Konsorcjum GetSolution wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponuje profesjonalne szkolenia stacjonarne (Warszawa, Zakopane) lub webinaria w formie zamkniętej, czyli dostosowanej do indywidualnych oczekiwań Klienta.     

Programy konkretnych szkoleń powstają ściśle wg preferowanych przez Państwa potrzeb i celów. Realizowane programy, po analizie potrzeb, są zawsze dostosowane do specyfiki działania, produktów i kultury firmy. Są „szyte na miarę” tak, aby w ocenie skuteczności szkoleń min. zagwarantować:

Szkolenia zamknięte: stacjonarne i webinaria:

Zajęcia prowadzone są następującymi metodami:

Charakterystyczną cechą naszych szkoleń jest położenie nacisku na czynne i aktywne zaangażowanie uczestników oraz zachowanie wysokiego poziomu merytorycznego i odpowiedniej atmosfery zajęć. W trakcie warsztatów uczą się oni jak w praktyce najlepiej wykorzystać nabywane umiejętności tak, by przyniosły firmie jak najwięcej korzyści. Trenerzy dbają o to, by uczestnicy potrafili zdobytą wiedzę zastosować w codziennej pracy.

Oprócz kwestii programowej, dostosujemy do Państwa potrzeb również sposób prowadzenia zajęć oraz rodzaj prowadzonych warsztatów adekwatnych do prowadzonej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 
Pola oznaczone * są wymagane
Nasi klienci